27.12.2012

SOMETHING NEW

Botki na płaskiej podeszwie tak samo jak baleriny są niezbędne w każdej szafie. To buty, które muszą być niesamowicie wygodne i zarazem wyglądać zgrabnie na stopie;-) Ja znalazłam swoje idealne botki worker boots w sklepie internetowym. Uwierzcie mi na żywo wyglądają jeszcze lepiej! W środku mają wkładkę z naturalnej skóry, z wierzchu wykonane są z nabuku.
Obdarowana zostałam także masą kosmetyków, min. lakierami do paznokci w kolorze pasteli czy neonków, które zdecydowanie kojarzą się z wiosną :-)
Pod choinką znalazłam jeszcze książkę, dokładniej biografię Heleny Rubinstien napisaną przez redaktorkę francuskiego magazynu ELLE. Jeszcze jej nie przeczytałam, gdyż na razie jestem w trakcie czytania znanej lektury "50 twarzy Greya", ale jestem pewna, że warto. Postać Heleny z pewnością jest inspirująca i dla wielu kobiet może być ona autorytetem. Tak, więc na zimowe wieczory jestem zaopatrzona w nową lekturę i pomału szykuję się do wiosny! Przy okazji pozbywając się niepotrzebnych już rzeczy z szafy - część wyprzedaję na allegro pod nickiem martencja88, sprawdźcie może coś Wam wpadnie w oko ;-) Moje aukcje ALLEGRO

www.czasnabuty.pl
HELENA RUBINSTEIN
...Kobieta, która wymyśliła piękno - "Zanim stała się słynną marką kosmetyczną, Helena Rubinstein wiodła inne życie. Znaliśmy miliarderkę obwieszoną klejnotami, z portretów Dali’ego czy Picassa. Ta „cesarzowa piękna” zmieniła wizerunek kobiety podając jej lustro wiecznej młodości; była niesłychanie pracowita, z ogromną szybkością przemierzała naszą planetę, zatrzymując się zaledwie na chwilę w którymś ze swych wspaniałych domów – ale czy wiadomo, że ta „Hearst w spódnicy” była kiedyś skromną Polką? Powieść, w której pojawiają się wszystkie talenty tamtych czasów, od Poireta do Chanel, poprzez Louise de Vilmorin; to wspaniała saga, pełna giełdowych krachów, milosnych tragedii, dramatów małżeńskich i utraconych klejnotów. "

5 komentarzy:

Dziękuję za komentarz / Thanks for your comment! <3