26.11.2012

Keep Calm DECEMBER is Coming!

Stało się idzie zima, więc czas wyjąć z szafy najcieplejsze ubrania. Idzie zima, czas w którym nie mam zazwyczaj weny do blogowania. Ubieramy się  bardziej ciepło niż interesująco. To jest czas by zrobić listę postanowień noworocznych, pozbyć się starych rzeczy i zaopatrzyć w ciekawą lekturę na zimowe wieczory. Wiem, że straszyłam Was już  tym w tamtym roku, ale coraz bardziej wydaje mi się, że blog pomału się wypala, a praktycznie w świecie mody już nie istnieje. 
Blogowałam rzadko i będę miała jeszcze mniej czasu by blogować częściej. Blog był zajęciem, który wypełniał mi czas wolny między innymi zajęciami. Ja obserwując cały ten szafiarski świat mam wrażenie, że coraz mniej do niego przynależę. Nie jestem w końcu żadną stylistką, ani znawczynią mody. Prezentowałam tutaj Wam moją własną małą modę  i spojrzenie na nią moim okiem. Owszem blog odniósł swoje mniejsze i większe sukcesy modowe - współpraca z marką butów Deezee.pl, stylizacje z niego były pokazywane w DD TVN czy publikowane na stronie hiszpańskiego magazynu Vogue w zakładce streetstyle - mody ulicznej. Mody, która ma niewiele z wielkim światem fashion, do którego zresztą nie należę. Myślę, że blog spełnił już jakąś rolę w moim życiu był przygodą związaną z modą, a każda przygoda przecież się kończy. Trzymając się tego co dotyczy świata mody polecam do poczytania artykuł "Szafiarki wyszły z szafy" ( link tutaj )a tymczasem ja wracam do swojego świata ;-) Do usłyszenia w wolnej chwili ! ;-)
Follow martii-martini

6 komentarzy:

 1. dlaczego Twoja przygoda z modą ma się zakończyć!?

  OdpowiedzUsuń
 2. brzydkie, lecz jakie wygodne.

  (i dać się mediom nie można;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie prowadzisz Bloga!
  Masz bardzo interesujące posty :-)
  Fajnie, że udało mi się na Ciebie trafić, będę miał co przeglądać w wolnych chwilach.
  Mam nadzieje, że ta ciężka praca włożona w prowadzenie Bloga będzie kontynuowana, bo według mnie masz ogromne szanse, aby stać się bardzo popularnym Blogerem.
  Jeśli masz czas i chęci zapraszam również i do mnie.
  Może treści prezentowane w moim Blogu nie są tak chwytne i powszechnie interesujące, jak Twoje jednakże może znajdziesz tu coś dla siebie.
  Bardzo zależy mi na obserwatorach i komentarzach, więc jeśli możesz mi pomóc w tej kwestii na zasadzie wzajemnej wymiany byłbym Ci niesamowicie wdzieczny.
  Banners Broker

  OdpowiedzUsuń
 4. Wg mnie bloga prowadzisz śweitnie, nie wycofuj się :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nic na siłę, jak mówią, jęsli czujesz się wypalona, odpuść.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. blog będzie, bo jak tylko mam wolny czas to bloguję, ale w modowo - blogowych realiach on sam się nie odnajduje już ;-)

   Usuń

Dziękuję za komentarz / Thanks for your comment! <3